SOLÁRNÍ STUDIO PŘEROV - KozlovskáSOLÁRNÍ STUDIO OLOMOUC - LafayettovaSOLÁRNÍ STUDIO OLOMOUC - Masarykova třídaSOLÁRNÍ STUDIO PROSTĚJOV - ÚjezdSOLÁRNÍ STUDIO BRNO - Náměstí Svobody

EAS

Prevence rakoviny pomocí opalování

Jak se k této problematice vyjadřují vysoce fundované kruhy v Evropě a co byste neměli přehlédnout: Citujeme: „Tisková zpráva. Prevence rakoviny pomocí opalování.

Španělští dermatologové přehodnocují svůj názor na opalování

Brusel 23. října 2009 (ESA). V kontextu se stále více uváděnými zprávami o nedostatku vitaminu D dermatologové znovu zvažují svůj postoj k solárnímu opalování. Dermatologové si uvědomují, že v zemích, kde jsou velmi přísné předpisy pro používání solárií, mohly být jejich rady veřejnosti co nejméně se vystavoval UV záření, přehnané a že by to mohlo vést k vysokému riziku nedostatku vitamínu D“, uvádí Christina Lorenz, předsedkyně Evropské asociace slunečního záření. K takovému závěru došli na nedávné tiskové konferenci zorganizované XXI. Národním dermatologickým a kosmetickým setkáním: nejdůležitější je mírné vystavování UV záření.

Evropská asociace slunečního záření bojuje proti mediálnímu klamu o soláriích

Brusel 30.června 2009 (ESA) – Evropská asociace slunečního záření odsuzuje mediální klam související s poslední kategorizací solárií do karcinogenní „skupiny 1“. „Evropská asociace slunečního záření nebude stát stranou a přihlížet nespravedlivým pomluvám našich produktů a tisíce malých podnikatelů, kteří jsou našimi členy. Tato nařčení velice zveličují rizika spojená se solárii,“ říká předsedkyně ESA Christina Lorenz.

SOLÁRNÍ STUDIA NAOMI
SOLÁRIUM - SOLÁRNÍ STUDIO NAOMI SOLÁRIUM - SOLÁRNÍ STUDIO NAOMI SOLÁRIUM - SOLÁRNÍ STUDIO NAOMI SOLÁRIUM - SOLÁRNÍ STUDIO NAOMI SOLÁRIUM - SOLÁRNÍ STUDIO NAOMI SOLÁRIUM - SOLÁRNÍ STUDIO NAOMI SOLÁRIUM - SOLÁRNÍ STUDIO NAOMI SOLÁRIUM - SOLÁRNÍ STUDIO NAOMI SOLÁRIUM - SOLÁRNÍ STUDIO NAOMI SOLÁRIUM - SOLÁRNÍ STUDIO NAOMI SOLÁRIUM - SOLÁRNÍ STUDIO NAOMI SOLÁRIUM - SOLÁRNÍ STUDIO NAOMI SOLÁRIUM - SOLÁRNÍ STUDIO NAOMI SOLÁRIUM - SOLÁRNÍ STUDIO NAOMI SOLÁRIUM - SOLÁRNÍ STUDIO NAOMI SOLÁRIUM - SOLÁRNÍ STUDIO NAOMI
PLATEBNÍ KARTY SOLÁRNÍ STUDIA NAOMI

Follow behance

FACEBOOK TWITTER
SOLÁRNÍ STUDIA NAOMI EXUN Team s.r.o.
Office House Roháčova 188/37
130 00 Praha 3
IČO: 286 04 211
DIČ: CZ 28604211
Spisová značka: C 168053
vedená u Městského soudu v Praze
© Solární studia NAOMI 2015
All rights reserved
Všechna práva vyhrazena