SOLÁRNÍ STUDIO PŘEROV - KozlovskáSOLÁRNÍ STUDIO OLOMOUC - LafayettovaSOLÁRNÍ STUDIO OLOMOUC - Masarykova třídaSOLÁRNÍ STUDIO PROSTĚJOV - ÚjezdSOLÁRNÍ STUDIO BRNO - Náměstí Svobody

O opalování

Typy kůže

Proto dermatologové určili šesti řadou škálu typů kůže:
1. velmi světlá, často s pihami, většinou blond či rezavé vlasy.
Oči zelené či šedé. Tento typ se opaluje velmi nesnadno, vystavuje se rovněž nebezpečí rychlého spálení kůže. Pakliže se opálí, tak do červena. Tady odborníci nedoporučují opalování vůbec.

Solárium jako zdroj vitamínu D

Proč je pro náš organizmus sluneční záření tak důležité? Vitamín D. Je to vitamín, který potřebujeme v hojné míře od útlého dětství až do stáří. Většinou se nám ho nedostává v zimních měsících, kdy je UV záření ve slunečním svitu podstatně méně.

Slunění a záření

Hledání slunění začalo již před 4.5 miliardy lety. Sluneční záření nám dává světlo a teplo – všechny nutné základy pro život na naší planetě. S jeho jedinečnou energií má zásadní účinek na lidský organismus.

15 pravidel pro Vás pro bezpečné opalování v soláriu

JE VELMI NUTNÉ DODRŽOVAT PRAVIDLA PRO OPALOVÁNÍ V SOLÁRIU

Prevence rakoviny pomocí opalování

Jak se k této problematice vyjadřují vysoce fundované kruhy v Evropě a co byste neměli přehlédnout.

Vaše nejčastější dotazy

Musím se objednávat, když se chci jít k Vám opálit? Záleží to čistě na Vás. Možnost zamluvení ( objednání ) stroje je samozřejmé. Stačí si zavolat i v daný den a domluvit si s obsluhou daný stroj na určitou hodinu dle Vašeho přání.

Důvody pro opalování v soláriu

Dle studie provedené v USA se ukázalo, že hlavní důvody návštěvnosti solárních studií jsou stále častěji zdravotní aspekty.

Kdo by do solária chodit neměl

Relativně – jedině po konzultaci s Vašim lékařem.
1. Fototyp č. I. (velmi světlá kůže s pihami, blond až zrzavé vlasy, modré oči, velmi rychle se spálí, nikdy se neopálí do bronzové hnědosti )
2. Perorální antikoncepce
3. Těhotenství
4. Kosmetické přípravky s možností fotosenzibilizace
5. Stav bezprostředně po chirurgických a kosmetických zákrocích
6. Xeroderma pigmentosum – dědičné onemocnění kůže se sklonem k nádorové přeměně

Orientační test pro zjištění fototypu

Následujících 10 otázek Vám pomůže vymezit svou citlivost na slunce, určit svůj typ kůže.

 


Letní péče o pleť


 

Léto už je doslova za rohem, teploty stoupají a my postupně odhazujeme jednotlivé vrstvy teplého oblečení. Ze svých šatníků vytahujeme kraťasy, minisukně a tílka a musíme si tak chtě nechtě přiznat, že zdravě opálená pokožka v nich vypadá daleko lépe a atraktivněji než ta bílá.


 

Jemného opálení můžeme dosáhnout lehce. Na předních místech popularity jsou solária, kde za poměrně krátkou dobu získáte nádherný bronzový odstín. Využívat je můžete po celý rok, hlavně v zimních měsících vám dodají tolik potřebný vitamin D, který v létě přirozeně získáváme ze slunečního záření, respektive jeho UV paprsků. V zimě však toto záření slábne, nezbývá tedy, než „déčko“ doplnit jinde a solária jsou na to ideální. Ovšem i v létě mají svou důležitou funkci. Obzvláště bledulkám může pár návštěv pomoci lépe snášet slunce. Také v případě, že máte citlivou kůži, špatně se opalujete a chystáte se na dovolenou k moři, vám solárium pomůže připravit se na pobyt na slunci.


 

Při opalování je však třeba používat opalovací kosmetiku, která pokožku ochrání, vyživí a hydratuje. Nevíte-li si rady, nechejte si s výběrem poradit,získáte tak přípravek přesně pro váš typ pokožky. Nevystavujte svou kůži zbytečnému riziku. Používejte opalovací krémy, které vám zaručí ochranu před UVA i UVB a infračervenými paprsky a zároveň působí proti předčasnému stárnutí pokožky. Praktická je hydratační mlha, která chladí a osvěžuje. V létě vaše pokožka přímo volá o vodu, sluníčko ji totiž hodně vysušuje, proto nepodceňujte ani výběr pleťové kosmetiky. Hydrataci totiž v létě potřebuje dvojnásob. Kromě ochrany před slunečním zářením, jí tedy dodejte také dostatek vláhy nejen ráno, ale i večer při čištění a odličování pleti. Hydrataci a výživu dodejte nejen vašemu obličeji, ale s pomocí tělové kosmetiky i kůži celého těla. Protože pouze hydratovaná pokožka rovná se krásná pokožka.


 

Opalování je zkrátka dnes módní trend. Ale obzvláště zde platí víc než kde jinde staré známé pravidlo – všeho s mírou.

www.megatan.czSOLÁRNÍ STUDIA NAOMI
SOLÁRIUM - SOLÁRNÍ STUDIO NAOMI SOLÁRIUM - SOLÁRNÍ STUDIO NAOMI SOLÁRIUM - SOLÁRNÍ STUDIO NAOMI SOLÁRIUM - SOLÁRNÍ STUDIO NAOMI SOLÁRIUM - SOLÁRNÍ STUDIO NAOMI SOLÁRIUM - SOLÁRNÍ STUDIO NAOMI SOLÁRIUM - SOLÁRNÍ STUDIO NAOMI SOLÁRIUM - SOLÁRNÍ STUDIO NAOMI SOLÁRIUM - SOLÁRNÍ STUDIO NAOMI SOLÁRIUM - SOLÁRNÍ STUDIO NAOMI SOLÁRIUM - SOLÁRNÍ STUDIO NAOMI SOLÁRIUM - SOLÁRNÍ STUDIO NAOMI SOLÁRIUM - SOLÁRNÍ STUDIO NAOMI SOLÁRIUM - SOLÁRNÍ STUDIO NAOMI SOLÁRIUM - SOLÁRNÍ STUDIO NAOMI SOLÁRIUM - SOLÁRNÍ STUDIO NAOMI
PLATEBNÍ KARTY SOLÁRNÍ STUDIA NAOMI

Follow behance

FACEBOOK TWITTER
SOLÁRNÍ STUDIA NAOMI EXUN Team s.r.o.
Office House Roháčova 188/37
130 00 Praha 3
IČO: 286 04 211
DIČ: CZ 28604211
Spisová značka: C 168053
vedená u Městského soudu v Praze
© Solární studia NAOMI 2015
All rights reserved
Všechna práva vyhrazena