Kolagenárium

Deset nejdůležitějších vlastností KOLAGENÁRIA

  • vytváří kolagenovou a elastinovou strukturu kůže
  • redukuje vrásky a linie, obzvláště v obličeji, na krku a dekoltu
  • zlepšuje ukládání vlhkosti v kůži
  • modeluje obličejové kontury a navrací objem
  • oživuje a chrání Vaši kůži
  • zabraňuje předčasnému stárnutí
  • posiluje regeneraci kožních buněk
  • posiluje pojivové tkáně celého těla a napínání pokožky
  • pozitivně ovlivňuje metabolismus minerálů
  • všeobecně zvyšuje dobrý zdravotní stav a výkonnost

 

Doporučené využití KOLAGENÁRIA

Pro dosažení maximálního požadovaného výsledku pro Vás sestavíme individuální program četnosti a délky jednotlivých aplikací tak, aby byl pro Vás nejefektivnější a cíleně zaměřený na Vámi zvolenou proceduru.

 

Posílení a Napnutí

Doporučení: 2 – 3 krát týdně 10 – 20 minut.

30 návštěv 8 – 10 týdnů

Kolagenová struktůra pokožky je posílena a tím způsobí vypnutí. Kůže získává zpět pevnost a pružnost, což je základní předpoklad proti celulitidě. Stejně tak jsou vyplněny linie a vrásky v obličeji, na krku a dekoltu a jsou tak přirozeně redukovány známky stárnutí.

 

Regenerace a Modelace

Doporučení: 2 – 3 krát týdně 10 – 20 minut.

20 návštěv 5 – 7 týdnů

Zanícená místa pokožky a nečistoty se rychle zahojí. Tak se stane vzhled kůže svěží, zdravější a jasnější. Zákazníci uvádějí zlepšení vlhkosti kůže v obličeji, na krku a dekoltu, zejména obličej dostává více plnosti a působí vytvarovaně. Zřetelně se zlepšuje celková výkonnost a dobrý zdravotní stav.

 

Vitalizace a Ochrana

Doporučení: 2 – 3 krát týdně 10 – 20 minut.

10 návštěv 3 – 4 týdny

Vzhled kůže, obvzláště v oblasti obličeje, je viditelně oživený a vitální. Kůže se netoxikuje, struktura kůže se zlepší a je chráněna před škodlivými vlivy prostřědí. Výměna minerálů bude aktivovaná. Kůže bude osvícena světlem o vlnové délce od 610 do 650 nm a zásobena energií.

 

S přibývajícím věkem se náš METABOLISMUS zpomaluje

Energie pro obnovu buněk ubývá. V kůži ležící kolagenová a elastinová síť ubývá a přirozená obnova kolagenu ochabuje. Kůže ztrácí elasticitu a pružnost, to se navenek projevuje tvorbou vrásek a linií, především v obličeji, na krku a dekoltu. Za prvé je toto v normálním procesu stárnutí zdůvodněno a je geneticky naprogramováno, za další hrají také roli segmenty vnějšího prostředí. Tak je naše kůže jako žádný jiný orgán vystavena rozličným vnitřním a vnějším vlivům. Zároveň ale kůže podstatně reprezentuje i náš vnější vzhled. Pomocí světla o speciální vlnové délce může být struktura kůže celkově vylepšena. Prokrvení a látková výměna jsou stimulovány a kůže se detoxikuje. Kožní buňky budou stimulovány, produkce kolagenu ve fibroblastech urychlena. Příjem kyslíku v kůži bude podporován, absorpce vlhkosti a stejně tak schopnost kůže ji uchovat budou vylepšeny. Regenerace a tvorba nové zdtravější kůže je znatelně zvýšená.

Tyto procesy budou pomocí červených vlnových délek v rozsahu od 610nm do 650nm iniciovány, podporovány a dosaženy.

 

 

Nejčastější otázky a odpovědi

KOLAGENÁRIUM  využívá celosvětové trubice CollagenPlus 10, které vytvoří fantastickou kůži

Co způsobuje stárnutí kůže?

Stárnutí kůže ovlivňuje několik faktorů. S věkem se snižuje zásobování pokožky potřebnými živinami, zpomaluje látková přeměna a snižuje se množství buněčné energie ve fibroblastech (buňkách produkujících kolagen a elastin). Toto vše vede k prudkému poklesu tvorby KOLAGENU, elastinu a kyseliny hyaluronové – látek, které tělo potřebuje pro mladistvou a vypnutou kůži.

Jak funguje fotoomlazení?

Speciální červené světlo vyzařované KOLAGENOVÝMI trubicemi stimuluje tvorbu KOLAGENU a elastinu v kůži. Tomuto procesu říkáme fotoomlazení. Klinické studie prokázaly, že světelná terapie urychluje regeneraci kožních buněk o 150 až 200 procent. Navíc je pokožka lépe zásobována tolik potřebnými živinami. Výsledkem je viditelně mladší, vypnutější a jasnější pokožka na celém těle. KOLAGENOVÉ ošetření obnovuje mladistvý vzhled kůže přirozeným způsobem a to zevnitř.

Jaké výsledky mohu očekávat?

Výsledky KOLAGENOVÉ terapie přímo souvisí se stářím, aktuálním stavem kůže a četností, dlouhodobostí a kontinuitou procesu. Pozorovací studie ukázaly, že více než polovina všech úšastníků zaznamenala zlepšení vrásek v obličeji a na dekoltu po deseti aplikacích. Po třiceti ošetřeních bylo viditelné zlepšení u všech uživatelů. Kromě toho všichni účastníci testu potvrdili výrazné zlepšení pevnosti a pružnosti pokožky po celém těle. Proces syntézy KOLAGENU a elastinu dále pokračuje i po skončení terapie.

Jak mohu dosáhnout svého cíle?

Doporučujeme počáteční KOLAGENOVÝ program skládající se ze tří desetiminutových ošetření týdně během tří měsíců. Výsledky mohou být dále zlepšeny pravidelným používáním našich exkluzivních pečujících produktů, které byly vyvinuty speciálně pro KOLAGENOVOU terapii. Tyto produkty zvyšují produkci KOLAGENU, elastinu a kyseliny hyaluronové. Jsou vyrobeny z přírodních surovin, které konejší, omlazují a obnovují přirozenou pružnost a zářivost pokožky. Pro maximální výsledky by měli být součástí KOLAGENOVÉ terapie vyvážená strava, dostatečný pitný režim a pravidelné cvičení. Celkový proces také pozitivně ovlivňuje omezení kouření a konzumace alkoholu.

Jak si mohu zachovat dosažené výsledky?

Proces syntézy KOLAGENU a elastinu pokračuje dále i po ukončení KOLAGENOVÉ terapie. Dosažené výsledky si můžete snadno zachovat návštěvou KOLAGENÁRIA jedenkrát na 14 dní spolu se správnou stravou, pravidelným pitným režimem a používáním speciálních produktů pro péči o pleť.

Jak dlouhé je každé ošetření?

Ošetření je velmi rychlé. Aplikace by v průměru měla trvat na ležícím KOLAGENÁRIU 20-25 minut. Při jednotlivých návštěvách Vám vždy ochotně a individuálně poradí proškolená obsluha našeho studia tak, aby každá návštěva měla maximální efekt. Mezi jednotlivými návštěvami doporučujeme přestávku 48 hodin.

Jak musím připravit pokožku před návštěvou KOLAGENÁRIA?

Pro zajištění co nejlepších výsledků je třeba před návštěvou KOLAGENÁRIA odstranit všechen make-up a důkladně očistit pokožku. Make-up totiž může omezit nebo blokovat účinnost KOLAGENOVÝCH trubic. Žádná jiná příprava není třeba.

Je možné kombinovat KOLAGENOVOU terapii s jiným kosmetickým ošetřením?

Ano. Je doporučeno kombinovat ostatní kosmetická ošetření s KOLAGENOVOU terapií. Běžné kosmetické ošetření je totiž prováděné především na povrchu kůže, zatím co KOLAGENOVÁ terapie regeneruje kůži zevnitř. Fotoomlazení zvyšuje propustnost kůže a umožňuje tak účinným látkám proniknout hlouběji do pokožky. Tím se zvyšuje účinnost kosmerických přípravků.

Musím nosit ochranné brýle?

Červené světlo KOLAGENOVÝCH trubic je velice intenzivní, proto je nutné používat ochranné brýle do solárií, které Vám zdarma zapůjčíme.

Co odlišuje KOLAGENOVOU terapii od jiných typů ošetření?

Na rozdíl od jiných terapií omlazení pleti, jako jsou laser a IPL funguje KOLAGENOVÁ terapie bez užití vysokých teplot a zcela bez poškození tkání a buněk. Vyzařované červené světlo není horké a je vhodné pro všechny typy pleti a pro veškeré věkové skupiny. Nejsou známé žádné kontraindikace, aplikace je zcela bezbolestná a nevyžaduje rekonvalescenci. Jedná se o jednoduché a organismu přirozené ošetření.

Ovlivňují některé léky výsledky?

Užíváte-li léky nebo trpíte-li kožním onemocněním, vezměte prosím na vědomí, že některé léky mohou být fotosenzitivní. To znamená, že můžou způsobit nežádoucí reakce, pokud je tělo vystaveno světlu. Jestliže máte obavy, poraďte se před použitím KOLAGENÁRIA se svým lékařem.

Jak se KOLAGENÁRIUM liší od LED ošetření?

LED ošetření je mnohem dražší a obvykle ošetřuje pouze tvář. KOLAGENÁRIUM ošetřuje celé tělo a dosahuje mnohem intenzivnějších a dlouhodobějších účinků.

Je terapie vhodná pro každého?

Fotoomlazovací ošetření pomocí KOLAGENOVÝCH trubic je vhodné pro všechny typy pleti, nicméně někteří lidé by KOLAGENÁRIUM používat neměli. Patří mezi ně těhotné ženy, lidé trpící epilepsií, či nemocemi, které jsou citlivé na světlo, uživatelé léků čí bylinných přípravků, které mohou být fotosenzitivní např. antibiotika, protizánětlivé léky, třezalka, atd. Pokud si nejste jisti, zda se právě Vás dané upozornění týká, poraďte se prosím se svým lékařem.

 

Pokud si nevíte rady, nebojte se obrátit na kvalifikovaný personál našeho studia. V daném oboru se řadíme mezi špičku profesionálů s dlouholetou praxí a rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.