Opalování RUBINO

Pouze NAOMI Vám nabízí jako jedni z prvních novinky v opalování a světelné terapie. Jsme centrum zdravého opalování a pouze u nás můžete spojit zdraví a krásu v jedno. Jen u nás opalování v novém rozměru!

RUBINO které nabízí NAOMI nevykouzlí jen přirozené a dlouhotrvající opálení, ale i fantasticky hladkou a sametově hebkou pokožku. Jak něco tak úžasného je možné? RUBINO má kromě obvyklých UV komponentů v opalovacích lampách také dodatečný komponent s infračerveným světlem. Tento komponent aktivuje látkovou výměnu a okysličení pokožky.

Proto je proces opalování obzvláště jemný a uklidňující. Pokožka působí po proceduře svěže, jemně, přirozeně opálená, fantasticky hladká a sametově hebká.

Dnes Vám přinášíme a doporučujeme

Na základě nejnovějších výsledků výzkumu byla vyvinuta opalovací lampa RUBINO. Má perfektně vyvážené účinné spektrum. Lampy (trubice) RUBINO od Cosmedica které mají dokonale vyvážený vliv spektra UV záření a červeného světla s prfektním účinkem na hladší, mladistvější pokožku a naprosto přirozenou barvu opálení. Spektrum červeného světla zvyšuje vliv UV záření a tím výsledný efekt opalování. Tento dokonale perfektně vyvážený podíl světelného spektra výrazně zlepšuje přímou pigmentaci až o 50%.

Přednosti a výsledný efekt při používání v našich studiích NAOMI

– výrazně lepší pigmentace
– jemný proces opalování, proces je šetrnější k pokožce
– dlouho trvající přirozené opálení
– o 50% více přímé pigmentace
– zvýšený vliv UV záření díky spektru červeného světla
– červené světlo chrání buňky před volnými radikály
– aktivuje zásobení pokožky kyslíkem
– pocit svěží pokožky po proceduře
– stimulace látkové výměny
– viditelně hladká a svěží kůže
– příjemný pocit
– fantasticky hladká pokožka
– vysoký faktor dobrého pocitu s WOW efektem

Ptejte se po kabince RUBINO pouze u nás v NAOMI.